Corona-free Jarná ITAPA 2021 – Slovensko stojí pred výzvou storočia!

Kozmické patenty NASA, najmodernejšie snímače, ale aj slovenská vynaliezavosť. To najlepšie zo sveta sa spojilo na júnovom podujatí ITAPA, aby vzniklo dokonalé corona-free prostredie. Technologické inovácie, ale aj zodpovednosť nás všetkých, totiž dokáže poraziť COVID-19. O komfort, bezpečnosť vzduchu aj povrchov sa na najväčšej konferencii ITAPA 2021, v hoteli CROWN PLAZA starali aj naše zariadenia s unikátnou technológiou… Prečítať celý článok »

SVET TECHNOLÓGIÍ: Filtruje alergény a ničí patogény. Táto technológia vyčistí vzduch

Okrem prachu, peľu, spórov a alergénov dokážu inovatívne systémy účinne ničiť aj patogény. Základom novej, patentovanej technológie s názvom ActivePure® je tzv. fotokatalytická oxidácia. O tom, ako celý proces prebieha a aké účinky nielen kvalitu vzduchu má, rozprávali v relácii Svet Technológií p. Štefan Torma a MUDr. Martin Brezina. Celú reláciu, v ktorej bola predstavená… Prečítať celý článok »

WEBMAGAZIN.SK: Čisté a zdravé prostredie bez vírusov?

„Pandémia koronavírusu ovplyvnila vo veľkej miere súkromný život miliónov ľudí, pracovný nevynímajúc. Prinútila svet prijať radikálne opatrenia a priniesť unikátne riešenia. Jedným z nich je aj systém ActivePure®, chrániaci nielen bezpečnosť vzduchu, ktorý dýchame.“ Viac o tom, že špičkový, vírusy neutralizujúci prenosný aj zabudovateľný systém vytvára skutočne bezpečné prostredie si môžete prečítať TU. Prečítať celý článok »

TA3: Nadýchnite sa zdravo a bezpečne vďaka inovatívnej technológii!

Pôvodne bola vyvinutá pre potreby NASA, odkiaľ sa dostala až do domácností.  O tom, ako unikátna technológia ActivePure® funguje, akým spôsobom čistí vzduch a redukuje až 99% patogénov za 24 hodín si môžete prečítať na webe TA3. Celý článok Nedajte vírusom šancu: Nadýchnite sa zdravo a bezpečne vďaka inovatívnej technológii si môžete prečítať TU. Prečítať celý článok »

Školy hľadajú možnosti čistenia vzduchu pre vyššiu bezpečnosť.

Školy hľadajú možnosti čistenia vzduchu pre vyššiu bezpečnosť Technológia ActivePure je najbezpečnejšie a najrýchlejšie pôsobiace riešenie na čistenie vzduchu, ktoré minimalizuje rekontamináciu a krížovú kontamináciu v reálnom čase na povrchoch a vo vzduchu. Kvôli otváraniu škôl sa mestá v celej krajine usilujú nájsť a nainštalovať systémy na čistenie vzduchu, o ktorých je dokázané, že zabíjajú… Prečítať celý článok »

Sedem vesmírnych technológií, ktoré zmenili svet.

Sedem vesmírnych technológií, ktoré zmenili svet 1. Technológia ActivePure: Čistenie vzduchu a povrchov Technológia ActivePure bola v roku 2017 uvedená do Siene slávy vesmírnych technológií. Pôvodne bola pomenovaná ako ActivePure katalytická ionizácia a vyvinutá vedcami z NASA na elimináciu etylénu na palube Medzinárodnej vesmírnej stanice. Po ďalšom vývoji spoločnosťou Aerus LLC sa preukázalo, že technológia ActivePurere ničí až 99… Prečítať celý článok »

Aerus Medical Guardian

Úrad FDA udeľuje zariadeniu Aerus Medical Guardian s technológiou ActivePure certifikát ochrannej zdravotníckej pomôcky triedy II. Nepretržite aktívne čistiace zariadenie vzduchu využívajúce technológiu ActivePure inšpirovanú NASA DALLAS, TX/ 30.jún 2020 Spoločnosť Aerus, ktorá sa zaviazala poskytovať špičkové technológie k vytvoreniu najzdravšieho vnútorného prostredia na svete, dnes oznámila, že na zariadenie Aerus Medical Guardian s technológiou ActivePure získala certifikát… Prečítať celý článok »

TECHNOLÓGIA ACTIVEPURE ®

Bezpečná, efektívna, overená, certifikovaná ActivePure® je exkluzívna environmentálna technológia, ktorá je schopná vyriešiť množstvo každodenných problémov so znečistením vzduchu a povrchov vo vnútorných priestoroch. Tradičné pasívne technológie, ako napríklad HEPA, využívajú filtráciu alebo elektrostatické systémy, ktoré odstraňujú kontaminanty iba v prípade, ak prechádzajú cez purifikačnú jednotku. Tieto tradičné systémy môžu do istej miery znížiť znečistenie… Prečítať celý článok »

CORONA-FREE ITAPA 2020: HYGIENICKÉ OPATRENIA POČAS KONGRESU

Kozmické patenty NASA, technológie izraelskej armády, ale aj slovenská vynaliezavosť. To najlepšie zo sveta sa spojí na podujatí ITAPA, aby vzniklo dokonalé corona-free prostredie. Aby sme dokázali, že sú to technologické inovácie, ale aj zodpovednosť nás všetkých, ktorá dokáže poraziť COVID-19. A preto vďaka nápadom a vzájomnej spolupráci pripravíme na ITAPA 2020 prostredie, v ktorom… Prečítať celý článok »